Sužadėtuvių žiedai: kad išrinkti būtų lengviau

sužadėtuvių žiedai

Tikrai nesuklystume pasakę, kad vyrams dovanų rinkimas atrodo viena sunkiausių dalykų pasaulyje. Nesunku pastebėti, kad net gėlių puokštę ar kvepalus daugeliui yra sunku išrinkti, o ką jau bekalbėti apie tokius sprendimus kaip juvelyrikos gaminiai. Pastarieji dažnu atveju yra renkami ir dovanojami tik kartą gyvenime, todėl akivaizdu, kad tai nei iš tolo neprilygsta gėlių puokštei ar saldiniams, kurie dovanojami kone kas savaitę. Tačiau ne viskas taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – paruošėme jums puikių patarimų, tad pats metas juos išvardinti.

Sužinokite savo draugės nuomonę

Jei norite, kad jūsų draugei netektų nusivilti jūsų išrinktu žiedu, pirmiausia jums teks štai tokia užduotis: visais įmanomais būdais bandykite sužinoti, kokio sužadėtuvių žiedo ji norėtų. Tai padaryti galite įvairiais būdais: pavyzdžiui, užsukite į juvelyrikos dirbinių parduotuvę ir lyg netyčia eikite pro ten, kuri eksponuojami sužadėtuvių žiedai. Labai tikėtina, kad jūsų draugė pirmoji atkreips dėmesį į juos ir bent viena kita užuomina leis jums suprasti, koks papuošalas jai patiktų labiausiai. Galimas ir kitas būdas, tik čia jau bus reikalinga jos geriausio draugės ar sesers pagalba. Tiesiog paprašykite, trečio asmens, kad jis pasistengtų išpešti bent vieną kitą detalę apie tai, kokius papuošalus mėgsta jūsų mylimoji. Tam, kad nereikėtų trukdyti draugių laiko, galima jų nuomonės paklausti apie internetu parduodamus papuošalus. Nusiųskite nuorodą į premiere.lt/vestuves/suzadetuviu-ziedai ir paklauskite kuris jai labiausiai patinka.

Merginos papuošalų dėžutė – puikus orientyras

Sužadėtuvių žiedai šiandien iš tiesų sudaro didžiulę pasiūlą, na, o tą vienintelį išrinkti bus kur kas lengviau tuo atveju, jei prisiminsite merginos papuošalų dėžutės turinį – būtent jis taps puikiu orientyru. Įvertinkite, kokio stiliaus papuošalai slepiasi joje? Labai prabangūs, o galbūt vidutiniškai kainuojantys? Gausiai dekoruoti įvairios detalėmis, o galbūt minimalistiniai? Klasikinio ar modernaus stiliaus? Įvertinkite visus šiuos papuošalus – atkreipkite dėmesį, kokių šioje dėžutėje daugiausiai. Tikėtina, kad jai labiausiai ir patinka tokio stiliaus papuošalai.

Koks mėgstamiausias jūsų išrinktosios papuošalas?

Ieškodami atsakymo į klausimą, kokį sužadėtuvių žiedą išrinkti, pažvelkite ir atidžiai įvertinkite ir tuos papuošalus, kuriuos jūsų mergina mėgsta ir dažniausiai nešioja. Jie taip pat gali tapti puikiu orientyru, padėsiančiu suprasti, kokiam papuošalui reikėtų teikti pirmenybę.
Iš anksto nustatytas biudžetas – lengvesnis pasirinkimas

Jei norite, kad žiedo paieškos būtų kuo paprastesnės bei greitesnės, nepamirškite ir dar vienos aplinkybės. Iš anksto nustatykite, kokį biudžetą skirsite šiam pirkiniui. Jei yra kokia nors suma, kurią planuojate paskirti, tai būtinai ją įvardinkite; na, o tuo atveju, jei riboti savęs neketinate, tuomet taip pat priminkite tai sau prieš keliaudami į juvelyrikos prekių saloną. Toks aiškus išankstinis apsisprendimas iš karto atvers kelią lengvam ir kur kas greitesniam žiedo pasirinkimui.

Pasirenkamos vis įvairesnės spalvos

Jei vis dar nerandate to vienintelio atsakymo, gali būti, kad apsispręsti jums padės ir šis patarimas. Atminkite, kad šiandien sužadėtuvių žiedai juvelyrikos gaminių salonuose sudaro patį didžiausią pasirinkimą nei bet kada anksčiau ir pirkėjai yra kur kas draugiškiau nusiteikę spalvų atžvilgiu, būtent dėl šios priežastys, auksu ir sidabru žėrintys sužadėtuvių žiedai jau nebėra pats populiariausias pasirinkimas spalvos atžvilgiu. Lietuviai pirkėjai vis drąsiau eksperimentuojama pasirinkdami įvairesnių spalvų žiedus.

Gintaras skirtas ne tik vyresnio amžiaus damoms

Ilgą laiką buvo įprasta manyti, kad gintaru puošti papuošalai tinka tik vyresnio amžiaus damoms. Tačiau nieko panašaus. Gintaras yra labai populiarus ir tarp jaunų merginų, tad nieko keista, kodėl būtent juo dažnai puošiami sužadėtuvių žiedai. Taigi, jei jūsų mylimoj mėgsta estetiką, subtilumą, autentiškumą ir natūralumą, pats metas pagalvoti apie gintaru puoštą žiedą.

Akutės formos – labai įvairios

Jei ką tik minėjome, kad lietuvių požiūris vis liberalėja spalvų atžvilgiu, tai reikėtų paminėti ir tai, kad vis dažniau pasirenkami sužadėtuvių žiedai, turintys įvairių formų akutes, na, o jų įvairovė iš tiesų yra įspūdinga: kvadrato, formos, lašo, markizės, bagetės… O kokią išsirinksite jūs?

Pakavimas – taip pat svarbus procesas

Drąsiai sakyti, kad sužadėtuvių žiedo pasirinkimas yra vienas svarbiausių procesų, tačiau nereikėtų pamiršti ir supakavimo svarbos. Jei jau išrinkote žiedą, tai nepamirškite pagalvoti ir apie papuošalo pakavimą. Nebesirinkite tradicini, nuobodžių aksomu dengtų dėžučių – sugalvokite ką nors originalesnio bei įdomesnio.