Norite skrydžio pigiau? bilietais pasirūpinkite iš anksto!

lagaminas paruoštas kelionei

Kelionės lėktuvais daugumai iš mūsų parodė, koks iš tikrųjų mažas yra pasaulis. Iš Lietuvos vos per kelias valandas lėktuvu galime pasiekti bet kurią Europos sostinę, o per kelioliką valandų visus didžiausius pasaulio miestus. Ir nors keliauti dabar paprasta kaip niekada anksčiau, primename, kad pigūs skrydžiai yra tik tuo atveju, jei lėktuvo bilietais pasirūpinate iš anksto. Geriausia lėktuvų bilietus pirkti bent 3 mėnesiai prieš planuojamą skrydi.

Skrydžiai į egzotinius kraštus daug kam atrodo misija neįmanoma vien dėl finansinių klausimų, tačiau pigūs skrydžiai į tolimas šalis taip pat įmanomi. Žinoma, reikės įdėti daugiau darbo nei keli mygtukų paspaudimai lėktuvų bilietų paieškos sistemose.

lagaminas paruoštas kelioneiPirmiausiai reikia išsirinkti bent apytikslę kryptį kur norėtumėte nukeliauti. Vieni žavisi Azijos kultūromis, kiti ieško pigiausių kelių pasiekti Šiaurės ar Pietų Ameriką, o Jums galbūt norisi geriau pažinti Afrikos žemyną… Taigi, nuspręskite ko ieškosite ir kibkite į darbus. Pasidomėkite, kokios pigių skrydžių kompanijos vykdo skrydžius į pasirinktas šalis ar miestus, iš kokių miestų įmanomi skrydžiai. Tikėtina, tiesioginio skrydžio iš Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uostos nerasite (o jei ir rasite, jo kaina nebus tokia, kokios ieškote), todėl stebėkite tarpinius oro uostus. Jei pigus skrydis į Jūsų vykdomą miestą vyksta iš populiarių oro uostų Europoje – Jums pasisekė, rasti pigų skrydį tikrai nebus sunku.

Tuo atveju jei taip gerai nepasiseka, reikia ieškoti kitų tarpinių oro uostų. Nusiteikite, kad norėdami pigiai pasiekti tolimus kraštus turėsite pakeisti lėktuvą net kelis kartus, tad įvertinkite ir galimus vėlavimus, kad netektų graužtis nagų pavėlavus į kitą skrydį. Be to, įvertinkite ir oro uostų dydžius, atkreipkite dėmesį, kad persėdimas būtų tame oro uoste, į kurį atskrisite, o ne kitame miesto gale (aktualu prie didesnių miestų).

Ieškodami skrydžių galite užtrukti nemažai laiko, tačiau sutaupydami daugiau nei pusę sumos tikrai apsidžiaugsite – rezultatas neblogas, o pačios atostogos galės trukti ilgiau arba galėsite sau leisti daugiau, juk nuvykus į svetimą miestą nesinori taupyti, norisi pasiimti iš kelionės maksimaliai daug: vietinė virtuvė, lankytini objektai, kelionės po šalį, ekskursijos, garsiausios pramogos ir kiti malonumai.

Ypatingai pigūs lėktuvo bilietai į egzotines šalis yra retas reiškinys ir pasiekiamas tik patiems kantriausiems kelionių ieškotojams, todėl galite labai stipriai nustebinti savo kolegas ir draugus, susiorganizuodami kelionę į tolimąją šalį už tokią pat ar netgi mažesnę sumą nei jie.

Sutaupyti kelionės pinigų tikrai malonu ir naudinga, net jei ir galite sau leisti skraidyti verslo klase, jei tokio poreikio nėra – kam išleisti daugiau? Rekomenduojame verčiau skirti didesnį biudžetą įvairių veiklų ir pramogų išbandymui pasiekus kelionės tikslą, o ne lepinimuisi oro uoste ar lėktuvuose.

Sugundėme? Kodėl gi nepradėjus planuoti artimiausių savo atostogų tolesniame krašte nei planavote iš pradžių? Nustebinkite savo šeimos narius ar antrąją pusę, pasiūlykite kartu keliauti artimiems draugams – pigūs skrydžiai didelėje kompanijoje dar patrauklesni ir įdomesni, parsivešite daugiau įspūdžių ir geriau praleisite laiką, jei tik esate kompanijos žmogus ir mėgstate tokio tipo keliones! Keliaujantys po vieną patiria dar kitokius įspūdžius – gal laikas išmėginti ir tokį keliavimo būdą?