Namų interjero sprendimai, kurie visuomet bus madingi

miestas

Planuoti būsto įrengimą tenka ne taip ir dažnai. Paprastai pirmą kartą pilnai būstas įrengiamas jį įsigijus, o vėliau kas 10-15 m., kuomet atliekamas kapitalinis remontas. Iš pagrindų įsirengti ar kapitališkai suremontuoti būstą kainuoja nemažai, todėl visuomet reikia labai gerai apgalvoti, kokius interjero sprendimus ir medžiagas pasirinksite: kaip įsirengsite virtuvę, kokias plyteles pasirinksite voniai, kokie bus langai ir durys. Ir nors interjero tendencijos ir mados keičiasi kiekvienais metais, yra nemažai klasikinių interjero sprendimų, kurie atlaikys bet kokius laiko išbandymus.

Baltos sienos

Į madą reguliariai sugrįžta ir po kurio laiko tampa nebemadingi įvairūs sienų apdailos sprendimai. Faktūrinis sienų dažymas, gėlėti tapetai ar šviesūs pasteliniai interjero tonai keičia vieni kitus, tačiau niekuomet neužsilaiko ilgam. Klasikinis variantas, niekuomet neišeisiantis iš mados, yra baltai dažytos būsto sienos. Tai klasikinis ir paprastas dekoravimo būdas. Be to, baltai dažytos kambario sienos tinka prie bet kokio pasirinkto baldų varianto, todėl lengvai susikursite individualų stilių pasirinkę norimus baldus ir smulkius dekoro elementus.

Židiniai

Židinys yra labiausiai laiko išbandymams nepasiduodantis namų sprendimas. Kiekvienuose namuose patalpa, kurioje įrengtas židinys, tampa centriniu traukos tašku, kuriame buriasi žmonės. Židinių mados keičiasi gana drastiškai: nuo įspūdingų senovinio stiliaus židinių iki minimalistinių šiuolaikinių sprendimų. XIX a. pabaigos sprendimai atlaikė išbandymą laiku ir tikėtina toliau jį atlaikys. Moderniems sprendimas šiek tiek sunkiau, bet nepaisant to, židinys išlieka pagrindiniu traukos tašku namuose. Klasikinių ir modernių sprendimų galima rasti šildymo ir interjero sprendimų centre decopolis.lt.

Pakeliami ir stumdomi langai

Pakeliami ir stumdomi mediniai langai jau seniai rado savo vietą ne tik klasikinio stiliaus ar istorinio paveldo pastatuose, bet taip pat ir modernių namų interjere. Tokio tipo langai gražiau žiūrisi, nei mums įprasti plastikiniai, be to jie praktiški ir ilgaamžiai. Dėl klasikinio dizaino, ilgaamžiškumo ir praktiškumo šiuos langus taip mėgsta Anglijos gyventojai. Lietuvoje pakeliamų ir stumdomų langų sprendimai kol kas nėra patys populiariausi, tačiau, pasikonsultavę su langų ir durų gamintojo, gaminančio langus ir Anglijos rinkai, www.fenerstrum.lt specialistais suprasite, kodėl šio tipo langai laikomi nesenstančiu sprendimu.

Kokybiškos medžiagos

Visi žinome patarlę – skūpus moka du kartus. Nors interjero tendencijos keičiasi labai greitai, šios taisyklės nereikėtų pamiršti įsirenginėjant ar remontuojant namus. Investuokite į kokybiškus ir ilgaamžius daiktus: baldus, kitas interjero detales. Pigi produkcija po kelių metų nusidėvi ir dėlto atrodo neestetiškai. Todėl reikėtų investuoti į ilgaamžes medžiagas, tokias kaip medis, granitas, oda, kokybiški metalai. Pavyzdžiui, rinkdamiesi grindis galite rinktis kokybišką medieną arba pigesnę alternatyvą – laminatą. Laminatas po kelerių metų nusidėvės ir jį reikės keisti. Tuo tarpu medinės grindys jas atnaujinus atrodys kaip naujos. Investicija į kokybę būsto įsirengimo metu padeda išvengti neplanuotų išlaidų ateityje.

Klasikinė ir neutrali virtuvė

Virtuvėje praleidžiami nemažai laiko gamindami, todėl įranga dėvisi, todėl įrengimo ar remonto metu ji pareikalauja daugiausiai išlaidų. Įsiriengiant virtuvę rekomenduojama rinktis klasikinius ir neutralių spalvų virtuvės spintelių variantus. Neutralių spalvų spinteles lengviausia derinti su įvairiais, net pačiais moderniausiais virtuvės interjero sprendimais, todėl jos nepasens net per ilgą laiką. Siekdami ilgaamžiškumo galite apsvarstyti granitą kaip medžiagą virtuvės darbiniams paviršiams. Granitiniai stalviršiai ne tik atrodo prabangiai, jie taip pat ir ilgaamžiai, lyginant su mediniais ar laminuotais variantais.

Nesenstanti klasika vonioje

Kartais būna sunku atsispirti modernios vonios idėjai. Šiuo metu į madą vėl grįžta mozaikinės ir raštuotos plytelės, vėl išstumdamos klasikines vienspalves plyteles. Nepamirškite, kad šie variantai madingi konkrečiu momentu, ir po penkių metų gali atsibosti. Be to, tokios plytelės daug greičiau dėvisi, todėl norėdami išlaikyti visuomet madingą vonią – rinkitės klasikinį plytelių variantą. Ta pati taisyklė galioja iš čiaupams bei kitai vonios įrangai. Pasirinkę itin modernius sprendimus po kelerių metų galite nusivilti, nes vonia atrodys nebe tokia moderni. Klasikinių sprendimų pasirinkimas leis užtikrinti ilgaamžį ir nesenstantį interjerą.