LP EXPRESS galima bus atsiskaityti banko kortele

Daugumai yra pažįstamas tas nejaukus jausmas, kai reikia atsiskaityti už prekę ar paslaugą, o tuo metu kaip tyčia neturi grynųjų pinigų. Perkantiems paslaugas internetu, o atsiimant per LP EXPRESS daugiau nebereikės sukti galvos dėl grynųjų.Beveik pusė perkančiųjų internetu už įsigytus pirkinius yra linkę atsiskaityti prekių pristatymo metu. Nuo šiol LP EXPRESS kurjerių pristatomų siuntų gavėjai už pirkinius gali atsiskaityti ne tik grynaisiais, bet ir mokėjimo kortelėmis.

„Kurjerių rinka yra labai dinamiška ir drauge su populiarėjančia elektronine prekyba sparčiai auga, todėl nuolatos ieškome geriausių sprendimų, kuriuos galėtume pasiūlyti savo klientams. Atsižvelgę į besikeičiančius žmonių poreikius ir lūkesčius, tobuliname teikiamas paslaugas – klientams leidžiame pasirinkti ne tik patogiausią siuntos pristatymo būdą, bet ir suteikiame didesnę pasirinkimo laisvę, kaip atsiskaityti už įsigytą pirkinį“, – teigia LP EXPRESS kurjerių veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ vadovas Juozas Buitkus.

Lietuvos pašto užsakymu atlikto gyventojų pirkimo įpročių tyrimo rezultatai rodo, kad lietuviai dažnai nepasitiki išankstiniu apmokėjimu, todėl kur kas mieliau už internetu užsisakytą prekę atsiskaito jos pristatymo metu.

„Įvertinę šį poreikį, nusprendėme įdiegti ir atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis. Norime, kad žmonės turėtų kuo platesnes galimybes pasirinkti, kaip atsiskaityti – grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele.

Atkreipėme dėmesį, kad gyventojai dažnai neturi tikslios grynųjų pinigų sumos už kurjerių pristatytą išperkamąją siuntą, todėl gali kilti problemų ir norint atiduoti grąžą. Naujosios atsiskaitymo galimybės ne tik padės išspręsti šiuos nepatogumus, bet ir paspartins klientų aptarnavimą, didins kurjerių darbo efektyvumą“, – pažymėjo J. Buitkus.

LP EXPRESS kurjeriai atsiskaitymus priims ne tik įprastomis, bet ir bekontaktinėmis mokėjimo kortelėmis, kurias užtenka priglausti prie kortelių skaitytuvo.