Kompaktiškieji GPS siųstuvai

gps sekimas

GPS įranga – nebe naujiena automobilių savininkams. Tačiau pastaraisiais metais GPS įrangos panaudojimo galimybės vis plečiasi. Pavyzdžiui, įsigiję nebrangų ir ganėtinai paprastą sekiklį, galite sužinoti, kur tuo metu yra jūsų vaikas ar augintinis. GPS įranga skirta norintiems nustatyti transporto priemonės ar asmens buvimo vietą. Ji padeda kuriant tam tikrą virtualiąją teritoriją. Pavyzdžiui, jei vaikas ar automobilis pajudėjo už numatytosios teritorijos ribų, apie tai į savo išmanųjį telefoną gausite žinutę. Tėvams tai labai patogu: pavyzdžiui, jei tam tikrą dieną vaikas turi eiti į mokyklą, po to – namo, pastebėję, kad atžala nuėjo kitu maršrutu (ne namų link), galite imtis tam tikrų priemonių.

Rinkoje neseniai pasirodė ypač nedidelių matmenų K8 siųstuvai. Šiuose GPS siųstuvuose įmontuoti mikrofonai, todėl tėvai, seneliai, kiti artimieji gali pasiklausyti, kokioje aplinkoje šiuo metu yra vaikas. Savaime aišku, nuolat klausytis, ką veikia vaikas, nereikėtų, nes taip pažeisite vaiko privatumą, jis ims nepasitikėti. Tačiau kilus abejonių, ar vaikas saugus ir ar jis neatsidūrė netinkamoje kompanijoje, GPS prietaisas labai praverčia.

Taigi modernus GPS siųstuvas leis žinoti, kokiose vietose vaikas buvo konkrečią dieną, matyti, kur jis yra realiu laiku ir taip toliau. Įrenginys veikia paprastai: į jį dedama SIM kortelė, o siųstuvo buvimo koordinatės nuolat siunčiamos į serverį. Kad matytumėte siųstuvo buvimo vietą, į išmanųjį telefoną reikės atsisiųsti programėlę. Taip pat duomenis bus galima aptikti ir internete – prisijungus prie gamintojo pateiktos sistemos. Viskas, apie ką reikės pagalvoti vaikui nešiojantis šį prietaisą – tai baterijos įkrovimas. Gamintojas žada, kad visiškai įkrauta baterija veikia nuo 3 iki 5 parų.

Dar šiek tiek apie siųstuvo matmenis. GPS siųstuvas yra labai nedidelis, standartinis modelis – 4 x 3,2 x 1,3 cm dydžio, todėl gali būti naudojamas net kaip raktų pakabukas. Norėtume priminti, kad šio tipo GPS siųstuvai yra universalūs ir tinka daugeliu atvejų. Šiame technologijų bei įvairių grėsmių amžiuje būtina apsaugoti savo vaikus, augintinius, automobilius ir kt., ypač jei tai galima padaryti greitai, paprastai ir nebrangiai.