Greitos paskolos Gruzijos – sesxebi

Galimybė greitai ir paprastai pasikslinti pinigų yra viena populiariausių finansinių paslaugų pasaulyje. Tūkstančiai žmonių kasmet naudojasi greitų paskolų teikiamais privalumais. Lietuvoje ši paslauga atsirado prieš beveik dešimtmetį ir greitai išpopulairėjo vartotojų tarpe. Gruzijoje greitos paskolos internetu yra vadinamos sesxebi arba onlain sesxebi (kai kalbama apie paskolas internetu). Pagrindinis skirtumas nuo lietuviškųjų yra tai, kad Gruzijoje paskolos yra išduodamos ne nuo 18 metų, bet nuo 20.

Žmonės paskolų internetu ieško dėl įvairiausių priežasčių. Vieniems pritrūksta pinigų einamosioms išlaidoms, kiti sugalvoja eksprontu įsigyti norimą daiktą. Verta paminėti, kad tiek mūsų paskolos, tiek gružiniškos sesxebi, skolinantis pirmą kartą dažniausiai yra visiškai nemokamos. Šis faktas trumpalaikius kreditus internetu daro itin paklausius, nes tokiu būdu galima nusipirkti norimą daiktą ar leistis į kelionę daug pigiau nei lizingu.

onlain sesxebi %Kaip rodo apklausų duomenys, dažniausiai skolinasi jaunesni, aukštąjį išsilavinimą turintys žmonės. Tokie aplausų rezultatai kiek prieštarauja visuomėnėje vyraujančiai nuomonei, kad greitų paskolų vaikosi tik asocialūs asmenys ar tie kurie nesugeba atsakingai planuoti savo finansų. Prie jau minėtu privalumų (pirma paskola nemokamai) gali pridėti ir operatyvumą. Kreditas dažniausiai yra išduodams vos per penkioliką minučių nuo užklausos pateikimo. Taigi tai neabejotinai vienas iš greičiausių būdų gauti pinigų itin operatyviai ir saugiai. Lėšos būna pervedamos į kredito prašytojo banko sąskaitą. Šiuo metu Lietuvoje yra ir kelios bendrovės kurios siūlo paskolas grynaisiais pinigais.

Ką reikia žinoti prieš imant paskolą?

Nepriklausomai nuo to kokioje šalyje kreipiamasi dėl paskolos, yra keletas universalių taisyklių, kurių reikėtu laikytis visiems tiems, kas planuoja skolintis internetu.

  1. Atlikite rinkos analizę. Neskubėkite skolintis pirmoje pasitaikiusioje įmonėje. Palyginkite keletos bendrovių pasiūlymus, čia jums padėti gali specializuoti paskolų palyginimo projektai.
  2. Skolinkitės mažesnę sumą. Dažnai žmonės skolinasi maksimalią įmanomą sumą, tačiau specialistai pataria skolintis kuo mažiau. Tokiu būdų paskolą grąžinti bus lengviau ir jei pradelsite mokėjimą, procentai taip pat bus mažesnis.
  3. Grąžinkite paskolą pirmai progai pasitaikius. Nereikėtų atidėlioti mėnesinių įmokų mokėjimo arba jei buvo suteikta smulki vienkartinė paskola ją grąžinti reikia kai tik atsiranda tokia galimybė. Atminkite, kad laiku negražinus paskolos gali kilti rimtų problėmų. Delspinigiai bei skolų išieškotojai sumą gali padidinti keletą kartų, o kur dar sugadinta kredito istorija.

Lietuvoje smulkiųjų vartojimo kreditų (arba kitaip vadinamųjų greitųjų kreditų) rinka ženkliai susitraukė po naujų teisės aktų įsigaliojimo. Naujoji smulkių paskolų internetu išdavimo tvarka itin sugriežtino reikalavimus kredito suteikimui. Šiuo metu Lietuvoje kreditų reglamentavimas yra vienas griežčiausių ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Daug liberaliai į onlain sesxebi yra žiūrima jau minėtoje Gruzijoje. Kreditai nėra taip stipriai kontroliuojami ir kaimyninėse Latvijoje bei Estijoje. Tiesa verta paminėti, kad Estijoje yra itin griežtai ribojama smulkiųjų kreditų reklama.