8 patarimai kaip kvėpintis, kad kvepalai išliktų ilgiau?

moteriski kvepalaiAtrodytų juk taip paprasta – pasipurški vieną, du kartus ir viskas, koks dar gali būti ypatingas purškimasis… Tačiau kvepalų žinovai tvirtina visiškai atvirkščiai. Jie teigia, jog kvepalai turėtų būti purškiami laikantis tam tikrų nuostatų. Taip jie ilgiau išliks ant kūno.

Tinkamas kvepalų taikymas – tai tarsi menas. Išmanant kaip tai daryti, jums nebereikės keletą kartų per dieną papildomai purkštis kvepalais, nerimaujant, kad kvapas išnyko. Kvepalų laikymasis ant odos taip pat ne visuomet priklauso nuo kvepalų kainos (nors neretai kaina siejama su kvepalų ilgaamžiškumu). Tad norint, kad kvepalai išliktų ilgiau, naudinga pasinaudoti šiais patarimais:

1. Visų pirma įsitikinkite, jog jūsų oda švari ir kvepalus naudojate po vonios procedūrų. Švari oda geriau sugeria kvapą ir jį išlaiko ilgiau.

2. Prisiminkite, jog kvepalams galioja taisyklė „mažiau yra daugiau“. Kvepalaineturėtų būti pernelyg intensyvūs. Kvapieji skysčiai skleidžiasi po truputį, pasirodant vis kitam sluoksniui kvapų, todėl pernelyg didelis kiekis kvepalų gali būti nemalonus ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Be to tai neužtikrins ilgesnio jų išlikimo ant odos, jei nebus laikomasi kitų nuostatų.

3. Jei naudojate purškiamus kvapiuosius skysčius, purkškite juos tose kūno vietose, kuriose jaučiate pulsą. Tai – riešų ir kelių vidinės dalys, kaklas. Taip pat tokio tipo kvepalus galima naudoti porą kartų juos išpurškiant ore. Tokiu būdu kvepalai pasiskirstys tolygiai ir susigers į jūsų odą bei drabužius.

4. Pasistenkite, kad jūsų naudojami moteriški kvepalai derėtų su kitomis kosmetikos priemonėmis. Tai gali būti to paties vardo gaminiai arba panašaus kvapo priemonės. Priešingu atveju gali būti sukurtas kvapų mišinys, kuriame sunku bus išskirti kvepalus.

5. Žmonėms, turintiems sausą odą patartina naudoti šiek tiek daugiau kvepalų. Kvepalai ant sausos odos neišlieka taip gerai, kaip ant riebios. Tai aiškinama taip, jog odos aliejai neturi galimybės susijungti su kvepaluose esančiais aliejais. Tokiu atveju gali padėti tinkamas drėkinamasis kremas, užtepus jį prieš purškimąsi reikiamose vietose.

6. Leiskite kvepalams išdžiūti. Dauguma žmonių vos pasipurškę iškart skuba apsirengti drabužius. Tačiau drabužiai sugeria dalį kvepalų, neleisdami jiems absorbuotis odoje ir kvapas išlieka kur kas trumpiau.

7. Kvėpindamiesi visuomet atsižvelkite į tai, koks oras už lango. Karštomis vasaros dienomis kvepalai išlieka ilgiau. Na o šaltu oru efektas priešingas. Taigi, purškiamas kvepalų kiekis gali kisti ne tik priklausomai nuo odos tipo, bet ir nuo metų laiko.

8. Purkškitės kvepalais nuo apatinės kūno dalies link viršutinės. Šis būdas leidžia kvepalams išlikti ilgiau.